Start Informacje dla uczniów Koła zainteresowań Koła zainteresowań

Koła zainteresowań

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W GIMNAZJUM NR 9

ROK SZKOLNY 2010/ 2011

REALIZACJA OD 1 WRZEŚNIA 2010 DO 22 CZERWCA 2011

 

l.p.

Rodzaj zajęć

N-l prowadzący

Dzień

Godz. realizacji

Sala

 

  1.    

Koło biologiczne

mgr I. Grzyb

Poniedziałek

8.00 - 8.45

40

  2.    

Koło wokalne

mgr I. Stolarek

Środa

8.00 - 8.45

21

  3.    

Pływanie  dziewcząt

mgr A. Lichoń

Wtorek

15.30 – 16.15

basen

Seg. C

  4.    

Sportowe -piłka nożna dziewcząt

mgr K. Łoboz

Poniedziałek

15.30 – 16.15

sala sport.

Seg. C

  5.    

BRD

mgr A. Ceglik

Piątek

14.30- 15.15

116

  6.    

Koło dziennikarskie

mgr D. Kwiecień

Środa

8.00 - 8.45

czytelnia

  7.    

Sportowe – piłka koszykowa - dziewcząt

mgr J. Kosatka

Wtorek

15.30 – 16.15

sala sport.

Seg. C

  8.    

SKKT

mgr A. Lichoń

Soboty

 

Planowane wycieczki

---------

  9.    

Sportowe- p.ręczna, p.kosz chłopców.

mgr W. Szyller

Poniedziałek

15.30 – 16.15

sala sport.

Seg. C

10.    

Kółko plastyczne

mgr E. Hurkała

Piątek

14.30- 15.15

114

 

 

W GIMNAZJUM NR 9

ROK SZKOLNY 2010/ 2011

REALIZACJA OD 1 WRZEŚNIA 2010 DO 22 CZERWCA 2011

 

l.p.

Rodzaj zajęć

N-l prowadzący

Dzień

Godz. realizacji

Sala

 

  1.    

Koło biologiczne

mgr I. Grzyb

Poniedziałek

8.00 - 8.45

40

  2.    

Koło wokalne

mgr I. Stolarek

Środa

8.00 - 8.45

21

  3.    

Pływanie  dziewcząt

mgr A. Lichoń

Wtorek

15.30 – 16.15

basen

Seg. C

  4.    

Sportowe -piłka nożna dziewcząt

mgr K. Łoboz

Poniedziałek

15.30 – 16.15

sala sport.

Seg. C

  5.    

BRD

mgr A. Ceglik

Piątek

14.30- 15.15

116

  6.    

Koło dziennikarskie

mgr D. Kwiecień

Środa

8.00 - 8.45

czytelnia

  7.    

Sportowe – piłka koszykowa - dziewcząt

mgr J. Kosatka

Wtorek

15.30 – 16.15

sala sport.

Seg. C

  8.    

SKKT

mgr A. Lichoń

Soboty

 

Planowane wycieczki

---------

  9.    

Sportowe- p.ręczna, p.kosz chłopców.

mgr W. Szyller

Poniedziałek

15.30 – 16.15

sala sport.

Seg. C

10.    

Kółko plastyczne

mgr E. Hurkała

Piątek

14.30- 15.15

114

 

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W GIMNAZJUM NR 9

ROK SZKOLNY 2010/ 2011

REALIZACJA OD 1 WRZEŚNIA 2010 DO 22 CZERWCA 2011

 

 

l.p.

Rodzaj zajęć

N-l prowadzący

Dzień

Godz. realizacji

Sala

 

  1.    

Koło biologiczne

mgr I. Grzyb

Poniedziałek

8.00 - 8.45

40

  2.    

Koło wokalne

mgr I. Stolarek

Środa

8.00 - 8.45

21

  3.    

Pływanie  dziewcząt

mgr A. Lichoń

Wtorek

15.30 – 16.15

basen

Seg. C

  4.    

Sportowe -piłka nożna dziewcząt

mgr K. Łoboz

Poniedziałek

15.30 – 16.15

sala sport.

Seg. C

  5.    

BRD

mgr A. Ceglik

Piątek

14.30- 15.15

116

  6.    

Koło dziennikarskie

mgr D. Kwiecień

Środa

8.00 - 8.45

czytelnia

  7.    

Sportowe – piłka koszykowa - dziewcząt

mgr J. Kosatka

Wtorek

15.30 – 16.15

sala sport.

Seg. C

  8.    

SKKT

mgr A. Lichoń

Soboty

 

Planowane wycieczki

---------

  9.    

Sportowe- p.ręczna, p.kosz chłopców.

mgr W. Szyller

Poniedziałek

15.30 – 16.15

sala sport.

Seg. C

10.    

Kółko plastyczne

mgr E. Hurkała

Piątek

14.30- 15.15

114

 

 

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W GIMNAZJUM NR 9

ROK SZKOLNY 2010/ 2011

REALIZACJA OD 1 WRZEŚNIA 2010 DO 22 CZERWCA 2011

 

l.p.

Rodzaj zajęć

N-l prowadzący

Dzień

Godz. realizacji

Sala

 

  1.    

Koło biologiczne

mgr I. Grzyb

Poniedziałek

8.00 - 8.45

40

  2.    

Koło wokalne

mgr I. Stolarek

Środa

8.00 - 8.45

21

  3.    

Pływanie  dziewcząt

mgr A. Lichoń

Wtorek

15.30 – 16.15

basen

Seg. C

  4.    

Sportowe -piłka nożna dziewcząt

mgr K. Łoboz

Poniedziałek

15.30 – 16.15

sala sport.

Seg. C

  5.    

BRD

mgr A. Ceglik

Piątek

14.30- 15.15

116

  6.    

Koło dziennikarskie

mgr D. Kwiecień

Środa

8.00 - 8.45

czytelnia

  7.    

Sportowe – piłka koszykowa - dziewcząt

mgr J. Kosatka

Wtorek

15.30 – 16.15

sala sport.

Seg. C

  8.    

SKKT

mgr A. Lichoń

Soboty

 

Planowane wycieczki

---------

  9.    

Sportowe- p.ręczna, p.kosz chłopców.

mgr W. Szyller

Poniedziałek

15.30 – 16.15

sala sport.

Seg. C

10.    

Kółko plastyczne

mgr E. Hurkała

Piątek

14.30- 15.15

114

 

 

 

 

Odwiedza nas
Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 
Odwiedziło Nas
536781
DzisiajDzisiaj193
WczorajWczoraj413
WszystkichWszystkich536781